Kokosové výrobky

28 produktov

Bett’r Organic Wafer with Coconut & White Almond
Bett’r Organic Wafer with Coconut & White Almond
Bio Siegel
Bett'r

Bett’r Organic Wafer with Coconut & White Almond

Výpredaj od €1,91€57,88 / kg
Vypredané New
Zahăr de cocos BIO, 250 g, Dragon Superfoods
Bio kokosový cukor
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Bio kokosový cukor

Výpredaj od €4,19€16,76 / kg
Bio tyčinka s chia a kokosom
Bio tyčinka s chia a kokosom
Bio Siegel
Roo'bar

Bio tyčinka s chia a kokosom

Výpredaj od €1,19€39,67 / kg
Bio kokosový olej, extra panenský
Bio kokosový olej, extra panenský
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Bio kokosový olej, extra panenský

€5,99 €19,97 / l
Bio kokosové mlieko, 6% tuku
Bio kokosové mlieko, 6% tuku
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Bio kokosové mlieko, 6% tuku

Výpredaj od €3,47€8,68 / kg
Organic Coconut Flour, 200g, Dragon Superfoods
Organic Coconut Flour, 200g, Dragon Superfoods
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organic Coconut Flour, 200g, Dragon Superfoods

Výpredaj od €3,11€15,55 / kg
New
Bio kokosová tyčinka
Bio kokosová tyčinka
Bio Siegel
Roo'bar

Bio kokosová tyčinka

Výpredaj od €2,51€27,89 / kg
Organické kokosové mlieko v prášku
Organické kokosové mlieko v prášku
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organické kokosové mlieko v prášku

Výpredaj od €7,19€47,93 / kg
Bio kokosový olej, extra panenský
Bio kokosový olej, extra panenský
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Bio kokosový olej, extra panenský

€17,19 €17,19 / l
Organic Coconut Cream 30% (for whipping), 400ml, Dragon Superfoods
Bio Siegel
Vypredané
Bio kokos, sušený
Bio kokos, sušený
Bio Siegel
Smart Organic

Bio kokos, sušený

Výpredaj od €3,35
Bio kokosové lupienky
Bio kokosové lupienky
Bio Siegel
Smart Organic

Bio kokosové lupienky

Výpredaj od €2,99
Bio kokosový olej, neparfumovaný
Bio kokosový olej, neparfumovaný
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Bio kokosový olej, neparfumovaný

€6,23 €20,77 / l
Organic Coconut Blossom Nectar, 400 g, Dragon Superfoods
nectar din flori de cocos BIO
Bio Siegel
Dragon Superfoods

Organic Coconut Blossom Nectar, 400 g, Dragon Superfoods

Výpredaj od €7,39€18,48 / kg
New

BIO kokosové produkty z portfólia Bett’r a Dragon Superfoods

Sortiment zahŕňa:

  1. organický extra panenský kokosový olej,
  2. vrátane neochutenej varianty;
  3. kokosové mlieko so 6 % obsahom tuku;
  4. kokosové mlieko v prášku;
  5. kokosovú smotanu na šľahanie;
  6. kokosovú smotanu v pohári;
  7. kokosovú múku;
  8. sušený kokos;
  9. kokosové hobliny;

kokosový cukor a kokosové chipsy v slaných alebo ochutených variantoch, ako sú morská soľ, slaný karamel, údené čili alebo jemné kakao.

Inými slovami, máš kokos na varenie, pečenie, do nápojov aj na chrumkanie priamo z balenia.

Ak si špajzu usporadúvaš podľa kategórií, kokosové výrobky prirodzene zapadnú medzi ostatné BIO prísady na varenie a pečenie. Svoje miesto tu má aj kokosový cukor, ak rád experimentuješ s prírodnými BIO sladidlami v dezertoch, granole alebo teplých nápojoch.

Ako používať BIO kokosové produkty?

Najjednoduchšie je začať jedlami, ktoré už pripravuješ.

Na BIO raňajky môžeš použiť kokosové mlieko alebo kokosové mlieko v prášku do kaše, chia pudingu alebo overnight ovsených vločiek. Ak chceš niečo zábavnejšie, posyp vrch BIO kokosovými lupienkami alebo kokosovými chipsami s jemným kakaom a hneď získaš viac textúry, viac chuti a väčšiu chuť začať ráno.

V slaných receptoch sa extra panenský kokosový olej veľmi dobre hodí do ázijských jedál, pečenej zeleniny alebo rýchlych omáčok. Kokosové mlieko so 6 % tuku je ideálne do zeleninových karí, krémových polievok alebo omáčok so zázvorom a limetkou. A ak chceš dezert na víkend, BIO kokosová smotana na šľahanie ti poskytne dokonalý základ na ľahkú rastlinnú šľahačku vhodnú na torty, peny alebo ovocie.

BIO kokosová múka je jednou z tých BIO múk, ktoré sa oplatí mať poruke. Môžeš ju použiť do palaciniek, muffinov, sušienok alebo koláčov, zvyčajne v kombinácii s inými múkami, pretože dobre absorbuje tekutiny a dodáva špecifickú textúru. Ak často pečieš, je to surovina, vďaka ktorej budú tvoje recepty zaujímavejšie bez toho, aby sa príprava skomplikovala.

Na rýchle občerstvenie má kolekcia aj oveľa hravejšiu stránku. BIO kokosové chipsy s morskou soľou sú skvelé na slanú a chrumkavú pauzu, tie so slaným karamelom sa hodia, keď chceš niečo rozmaznávajúcejšie, a variant s údeným čili je na dni, keď máš chuť na niečo výrazné. Ak máš náladu na jednoduchý snack, sušený BIO kokos a BIO kokosové lupienky sú vynikajúce ako posýpka na smoothie bowls, rastlinné jogurty alebo dokonca šaláty s tropickým nádychom.

Ak máš rád autentickú chuť kokosu, naša kolekcia má naozaj všetko. Produkty na varenie, pečenie, raňajky, snacky a chvíle, keď chceš jednoducho pridať viac vône a chuti do obyčajného receptu. BIO, rastlinné a veľmi jednoduché na zaradenie do každodenného života.

Často kladené otázky

Nájdeš kokosový cukor, kokosový olej, kokosové mlieko, kokosové mlieko v prášku, kokosovú smotanu, kokosovú múku, kokosové hobliny, sušený kokos a kokosové chipsy v niekoľkých príchutiach.

Kokosové mlieko je tekutejšie a veľmi vhodné do smoothie, karí alebo ovsenej kaše, zatiaľ čo kokosová smotana má hustejšiu konzistenciu a lepšie sa hodí do dezertov alebo ako rastlinná šľahačka.

Zvyčajne sa používa do palaciniek, muffinov, sušienok alebo koláčov, často v kombinácii s inými múkami, pretože má špecifickú textúru a dobre absorbuje tekutiny.

Nie. Je výborný aj ako posýpka na raňajkové misky, dezerty, rastlinný jogurt alebo dokonca šaláty, keď chceš chrumkavý kontrast.

Na časté používanie je najpraktickejšia kombinácia kokosového oleja, kokosového mlieka a strúhaného alebo sušeného kokosu. Tak pokryješ slané aj sladké recepty.